Bonnefanten College Maastricht

Foto hoofdmenu
Magister 6
Office365

Pad

Home > Bonnefanten College > Algemeen > Mailadressen

Mailadressen

Mailadressen 2018-2019

Onderstaand de e-mailadressen van onze medewerkers

 

Mw. V.

 

Alkemade

v.alkemade@stichtinglvo.nl

Mw. M.

van

Appeven

m.vanappeven@stichtinglvo.nl  

Dhr. E.

 

Augustin

erwin.augustin@stichtinglvo.nl  

Mw. C.

 

Benedictus

c.benedictus@stichtinglvo.nl

Mw. C.

 

Cellissen

c.cellissen@stichtinglvo.nl

Mw. M.

 

Cruccas

m.cruccas@stichtinglvo.nl

Dhr. L.

 

Coenen

l.coenen@stichtinglvo.nl

Mw. H.

van

Dam

h.vandam@stichtinglvo.nl

Mw. B.

 

Damoiseaux

b.damoiseaux@stichtinglvo.nl

Dhr. F.

 

Dassen

f.dassen@stichtinglvo.nl

Mw. M.

 

Dings

m.dings@stichtinglvo.nl  

Mw. I.

 

Eggen

i.eggen@stichtinglvo.nl  

Mw. M.

 

Faut

m.faut@stichtinglvo.nl

Mw. G.

 

Feij

g.feij@stichtinglvo.nl

Mw. L.

 

Freitag

l.freitag@stichtinglvo.nl

Mw. U.

de

Goey

u.degoey@stichtinglvo.nl

Mw. S.

 

Gulikers

s.gulikers@stichtinglvo.nl

Dhr. M.

 

Hardij

m.hardij@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

 

Hecker

j.hecker@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

 

Hendrikx

j.hendrikx@stichtinglvo.nl  

Dhr. M.

 

Husson

m.husson@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

 

Jongen

j.jongen@stichtinglvo.nl

Mw. R.

 

Joosten

r.joosten@stichtinglvo.nl

Dhr. R.

van

Laar

r.vanlaar@stichtinglvo.nl

Mw. A.

 

Landman

a.landman@stichtinglvo.nl

Dhr. M.

 

Lechner

m.lechner@stichtinglvo.nl

Mw. M.

van

Loon

m.vanloon@stichtinglvo.nl

Dhr. F.

 

Maassen

f.maassen@stichtinglvo.nl

Mw. M.

 

Maes

m.maes@stichtinglvo.nl

Dhr. S.

 

Magnée

s.magnee@stichtinglvo.nl

Mw. G.

 

Mantz

g.mantz@stichtinglvo.nl

Mw. B.

 

Muijtjens

b.muijtjens@stichtinglvo.nl

Dhr. R.

 

Neutelings

r.neutelings@stichtinglvo.nl

 

 

 

 

Mw. N.

 

Pelzer

n.pelzer@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

van

Petten

j.vanpetten@stichtinglvo.nl

Mw. I.

 

Prick

i.prick@stichtinglvo.nl

Mw. J.

 

Poncelet

j.poncelet@stichtinglvo.nl

Dhr. M.

 

Prickaerts

m.prickaerts@stichtinglvo.nl

 

 

 

 

Mw. B.

van

Rijn

b.vanrijn@stichtinglvo.nl

Mw. F.

van

Rijn

f.vanrijn@stichtinglvo.nl

Mw. P.

 

Rouvroye

p.rouvroye@stichtinglvo.nl

Dhr. W.

 

Ruijsch

w.ruijsch@stichtinglvo.nl

Mw. J.

 

Rusche

j.rusche@stichtinglvo.nl

Dhr. P.

 

Satijn

p.satijn@stichtinglvo.nl

Mw. K.

 

Schiffelers

k.schiffelers@stichtinglvo.nl

Mw. M.

 

School

m.school@stichtinglvo.nl

Mw. G.

 

Terwel

g.terwel@stichtinglvo.nl

Dhr. F.

 

Tessers

f.tessers@stichtinglvo.nl

Mw. I.

 

Thimister

i.thimister@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

 

Ummels

j.ummels@stichtinglvo.nl

Mw. E.

 

Verhoef

e.verhoef@stichtinglvo.nl

Mw. B.

 

Vossen

b.vossen@stichtinglvo.nl

Mw. K.

 

Vossen

k.vossen@stichtinglvo.nl

Dhr. J.

 

Vrijens

j.vrijens@stichtinglvo.nl

Dhr. D.

 

Walravens

d.walravens@stichtinglvo.nl

Dhr. P.

 

Wijnhoven

p.wijnhoven@stichtinglvo.nl

Dhr. H.

 

Wolfs

h.wolfs@stichtinglvo.nl