Bonnefanten College Maastricht

Foto hoofdmenu

Aanmelden Bonnefanten College
Magister 6
Office365

Pad

Home > Bonnefanten College > Algemeen > Mentoren

Mentoren

Mentoren 2018-2019

Een van de leerkrachten van een groep, de mentor, heeft een speciale taak. Hij of zij is het eerste aanspreekpunt voor ouders, leerlingen en de leerkrachten die met deze groep kinderen te maken heeft. De mentor bewaakt de doorgaande ontwikkelingslijn en communiceert dit met de ouders en met het zorgteam.
Tijdens het eerste en tweede leerjaar worden leerlingen door de mentor speciaal begeleid met betrekking tot onderwerpen als omgaan met medeleerlingen, normen en waarden, seksualiteit, genotmiddelen, veiligheid en oriŽntatie op de loopbaan.
De mentor in de bovenbouw zal het accent meer leggen op het begeleiden in het proces dat de leerlingen naar het eindexamen toe doormaken.

De mentoren zijn, liefst buiten de lestijd, via het algemene telefoonnummer van de school bereikbaar (043 - 3 54 12 34).

TB1A     Mw. H. van Dam: h.vandam@stichtinglvo.nl
TB1B     Dhr. F. Tessers: f.tessers@stichtinglvo.nl
TB1C     Mw. A. Landman:
a.landman@stichtinglvo.nl
TB1D     Mw. I. Prick: i.prick@stichtinglvo.nl
TB1E     Mw. J. Rusche (tto): j.rusche@stichtinglvo.nl

TB2A     Dhr. J. van Petten: j.vanpetten@stichtinglvo.nl
TB2B     Mw. F. van Rijn: f.vanrijn@stichtinglvo.nl 
             Mw. K. Vossen: k.vossen@stichtinglvo.nl
TB2C     Mw. K. Schiffelers: k.schiffelers@stichtinglvo.nl
TB2D     Mw. B. Damoiseaux (tto): b.damoiseaux@stichtinglvo.nl

ETL3A    Mw. B. van Rijn: b.vanrijn@stichtinglvo.nl
ETL3B    Dhr. F. Dassen: f.dassen@stichtinglvo.nl

TH3A    Mw. S. Gulikers: s.gulikers@stichtinglvo.nl 
            Dhr. P. Wijnhoven: p.wijnhoven@stichtinglvo.nl

TH3B    Mw. B. Vossen: b.vossen@stichtinglvo.nl
TH3C    Mw. V. Alkemade: v.alkemade@stichtinglvo.nl
Th3D    Dhr. R. van Laar (tto): r.vanlaar@stichtinglvo.nl

ETL4A    Mw. E. Verhoef: e.verhoef@stichtinglvo.nl
ETL4B    Mw. G. Mantz: g.mantz@stichtinglvo.nl
ETL4C    Mw. G. Feij: g.feij@stichtinglvo.nl

TH4A     Dhr. J. Ummels: j.ummels@stichtinglvo.nl
TH4B     Dhr. M. Husson: m.husson@stichtinglvo.nl
TH4C     Mw. C. Benedictus: c.benedictus@stichtinglvo.nl
TH4D     Mw. M. van Appeven:
m.vanappeven@stichtinglvo.nl  

TH5A     Mw. M. van Appeven: m.vanappeven@stichtinglvo.nl
TH5B     Mw. C. Cellissen: c.cellissen@stichtinglvo.nl