Bonnefanten College Maastricht

Foto hoofdmenu

Aanmelden Bonnefanten College
Magister 6
Office365

Pad

Home > Bonnefanten College > Algemeen > Namen medewerkers en mailadressen

Namen medewerkers en mailadressen

Mw. V. Alkemade v.alkemade@stichtinglvo.nl
Mw. M. van Appeven  m.vanappeven@stichtinglvo.nl 
Dhr.  E. Augustin erwin.augustin@stichtinglvo.nl 
Mw. C. Benedictus c.benedictus@stichtinglvo.nl
Dhr. F. Buijkx f.buijkx@stichtinglvo.nl
Dhr. L. Coenen l.coenen@stichtinglvo.nl
Mw. M. Cruccas m.cruccas@stichtinglvo.nl
Mw. H. van Dam h.vandam@stichtinglvo.nl
Mw. B. Damoiseaux b.damoiseaux@stichtinglvo.nl
Dhr. F. Dassen f.dassen@stichtinglvo.nl
Mw. H. Dekker h.dekker@stichtinglvo.nl
Dhr. N. Derks n.derks@stichtinglvo.nl
Mw. I. Eggen-Spronck i.eggen@stichtinglvo.nl
Mw. M. Faut m.faut@stichtinglvo.nl
Mw. G. Feij g.feij@stichtinglvo.nl
Mw. L. Freitag-Fransen l.Freitag@stichtinglvo.nl
Dhr. E. Gijbels e.gijbels@stichtinglvo.nl
Mw.  U. de Goey   u.degoey@stichtinglvo.nl
Mw. S. Gulikers s.gulikers@stichtinglvo.nl
Dhr. M. Hardij    m.hardij@stichtinglvo.nl
Dhr. J. Hecker j.hecker@stichtinglvo.nl
Dhr. C. Houten camiel.houten@stichtinglvo.nl
Dhr. M. Husson m.husson@stichtinglvo.nl
Dhr. J. Jongen j.jongen@stichtinglvo.nl
Mw. R. Joosten r.joosten@stichtinglvo.nl
Mw. S. Kuypers s.kuypers@stichtinglvo.nl
Dhr. R. van Laar  r.vanlaar@stichtinglvo.nl
Mw. A. Landman a.landman@stichtinglvo.nl
Dhr. M. Lechner m.lechner@stichtinglvo.nl
Dhr. N. van Lieshout n.vanlieshout@stichtinglvo.nl
Dhr. P.M. Linsen p.linsen@stichtinglvo.nl
Dhr. F. Maassen f.maassen@stichtinglvo.nl
Mw. M. Maes m.maes@stichtinglvo.nl
Dhr. S. Magnée s.magnée@stichtinglvo.nl
Mw. G. Mantz g.mantz@stichtinglvo.nl
Mw. B. Muijtjens b.muijtjens@stichtinglvo.nl
Dhr. H. Nelissen h.nelissen@stichtinglvo.nl
Dhr. R. Nelissen r.nelissen@stichtinglvo.nl
Mw. N. Pelzer n.pelzer@stichtinglvo.nl
Dhr. J. van Petten j.vanpetten@stichtinglvo.nl
Mw. I. Prick i.prick@stichtinglvo.nl
Mw. J. Poncelet j.poncelet@stichtinglvo.nl
Dhr. M. Prickaerts m.prickaerts@stichtinglvo.nl
Dhr. T. Reichrath t.reichrath@stichtinglvo.nl
Mw. B van Rijn  b.vanrijn@stichtinglvo.nl
Mw. F. van Rijn f.vanrijn@stichtinglvo.nl 
Mw. P. Rouvroye p.rouvroye@stichtinglvo.nl
Dhr. W. Ruijsch w.ruijsch@stichtinglvo.nl
Mw. J. Rusche j.rusche@stichtinglvo.nl
Mw. K. Schiffelers k.schiffelers@stichtinglvo.nl
Mw. M. School m.school@stichtinglvo.nl
Dhr. H. Schurgers h.schurgers@stichtinglvo.nl
Dhr. F. Tessers f.tessers@stichtinglvo.nl
Mw. I. Thimister i.thimister@stichtinglvo.nl
Dhr. J. Ummels j.ummels@stichtinglvo.nl
Mw. M. Vink m.vink@stichtinglvo.nl
Mw. K. Vossen k.vossen@stichtinglvo.nl
Dhr. R. de Vries  roel.devries@stichtinglvo.nl
Dhr. J. Vrijens j.vrijens@stichtinglvo.nl
Dhr. D. Walravens d.walravens@stichtinglvo.nl
Dhr. P. Wijnhoven p.wijnhoven@stichtinglvo.nl
Dhr. J. Wilbers j.wilbers@stichtinglvo.nl
Dhr. G. Willems guido.willems@stichtinglvo.nl
Dhr. H. Wolfs h.wolfs@stichtinglvo.nl
Mw. R. Zwartkruis r.zwartkruis@stichtinglvo.nl